BiM 2 Ocak 2018 Salı Aktüel İndirim Katalogu

0
67

2018 yılının ilk BİM aktüel İndirim Katalogu yayınlandı.

BiM 2 Ocak 2018 Salı Aktüel İndirim Katalogu

Genel olarak büyük indirimlerini Perşembe günleri yayınlayan ve Cuma günü marketlerinde satışa sunan BİM market ara indirimlerini de Salı günü yayınlıyor. 2 Ocak Salı gününe denk gelen bu indirimde genel olarak çorap içlik ve iç giyim çeşitleri karşımıza çıkıyor.

Aşağıda ürünler hakkında ve piyasa değerlşerine göre indirim oranları konusunda uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Ayrıca sitemiz ana sayfasına girerek güncel indirimleri BİM’in yanı sıra A101 ve Şok market aktüel ürünlerini de inceleyebilrisiniz.

bim_body_indirimi

BİM indirimlerinin bu hafta gözdesi olan çocuk çorapları kalitesine göre piyasanın altında bir fiyatla satışa çıkıyor. Çocuk çoraplarının yanı sıra BİM aktüel ürünler indirim katalogunda erkek çorabı, külotlu çorap, çıtçıtlı uzun kollu body ürünleri de yer alıyor. 5’li erkek çoraplarını12,90 TL den satışa sunan BİM piyasa fiyatından kendisinden beklenen indirimi yapmış sayılmaz.

bim_corap_indirimi

Özellikle çorap konusunda bugüne kadar dişe dokunur indirimlerini görebilmiş değiliz. Çorapçı da bu fiyatlara yakın çoraplar bulabilmek mümkün olsa da yine 3-5 kuruşluk bim farkını yadsımamak gerekiyor.

bim_iclik_takimi_indirimi

Dikişsiz termal uzun kollu iç giyim, vücut şekilini alabilen, %100 genişleyerek rahatlık hissettiren ve pek çok vücut tipine uyum sağlayan bir üründür. Esneklik ve uzun kesimin bu üründe birleşmesi sayesinde, ürünün hareket anında yukarı doğru toplanarak bel kısmının açık kalması ve soğuktan etkilenmesi engellemektedir. Yeni dikişsiz gövde yapısı vücudun göğüs kafesi ile son derece uyumlu olup termal etkiyi artırır ve terlemeyi büyük bir oranda kontrol imkanı sağlar. Bu son teknoloji iç giyim ürünü ilave sıcaklık ve rahatlık/konfor gerektiren bütün dış mekan sporlarına uygundur: hafif yürüyüşler, tırmanma, kayak ve bisiklet sporları.

bim_slip_camasir_indirimi

Kış aylarından çocuklarımızın ayaklarının üşümesini istemeyiz. Bunu fırsat bilen BİM pazarlama stratejistleri kış aylarının en çok aranan ürünlerinden biri olan havlu çocuk çorabını BİM aktüel ürünler indirim gününde piyasaya çıkarmayı ihmal etmemişler. Ayrıca indirimde olan ürünlerden biri de erkek slip iç çamaşırı olarak karşımıza çıkıyor.

bim_tayt_indirimi

Külotlu çorapları sık sık indirime getiren BİM havaların soğuk olmasını fırsat bilerek kalın külotlu çorapları indirime getirdi. Yine kışlık bayan çoraplar da bu indirim katalogunun baş aktörlerinden biri olarak yer alıyor. 9,90 TL olarak satışa sunulan çorap 3’lü olması nedeni ile tanesi 3,30 kuruştan satılıyor. Ortalama piyasa fiyatının birazcık altında olan çorap ürünlerinde BİM den daha iyi bir performans sunmasını bekliyoruz.

bim_terlik_indirimi

Kalın kadın külotlu çorapları indirime girer de ince olanlar girmez mi. Nolur nolmaz onu alan bunu da alır diyen bim pazarlama stratejistleri ince külotlu çorabı da indirime koymayı düşünmüşler. Bakalım tutar mı 🙂 bütün bu kışlık ürünlerin yanına kışlık terlik koymasak olmazdı diyoruz ve pufidik terlikleri de indirimde görmekten hoşnut olarak bir indirim katalogunu da burada noktalıyoruz. Her hafta a101, Bim ve Şok market indirimli ürünler kataloglarını sitemizden takip edebilirsiniz.

 
CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here