Helal Diş Macunu

dr rodzi diş macunu

Bu diş macununu yutmanızda veya yemenizde hiçbir sakınca yok; çünkü tamamen bitkisel maddelerden  üretildi.
Bilindiği gibi diş macunlarında domuz jelatini şüphesi ve kimyasal maddeler mevcut. Her gün fırçalanan diş macunları ne kadar masum? Sorusuna yanıt arayan iki genç girişimci Turgut Günyüz ve Emre Altuğ  Dr.Rodzi diş macununu keşfettiler. Tamamen doğal olduğu için helal sertifikası alarak güvenilirliğini belgelemiş olduklarını dile getiren genç girişimciler CNR fuar merkesinde düzenlenen helal ve sağlıklı ürünler fuarında ilk kez tüketicilerinin begenisine sunmanın heyecanını yaşıyorlar.

Bu harika ürünün geliştirilme aşamasını kendilerinden dinledik : ” İçeriğine kimyasal koymadığımız için diş macunu halini alması için Ar-Ge çalışmaları 7 ay sürdü. İnsanlara bu diş macunlarını kullanmayın diyebilirsiniz fakat o muadilde kaliteli bir diş macunu sunmadığınız sürece bu telkin yetersiz kalır. İnsanlar diş macunu konusunda bilinçsiz. İçeriği adeta zehir olan diş macunlarının zararlarının üstü ustaca kapatılıyor. Markete girdiğinizde hangi diş macununu seçeceğiz derken “en çok etkili”(!) diş macununu alıp çıkıyoruz.Fakat zararlarının ne kadar farkındayız? Dr.Rodzi diş macunu tamamen doğal içeriğe sahip. İçeriğinde hiçbir koruyucu,tatlandırıcı bulunmamakta. Hatta çocuk ve hamilelerin kullanabileceği doğallıkta. Piyasadaki diş macunlarında “Yutulması halinde doktora başvurunuz” ibaresi yerine biz “Yutmanızda hiçbir zarar yoktur” diyoruz.Formülasyonunu oluşturmak için Malezya’nın saygın doktorlarından olan diş hekimi Dr.Rodzi bin Ramlı ile çalıştık. Dr.Rodzi Malezya devleti tarafından “Bilimde İnovasyon” (1995) ve yine devlet tarafından “Mükemmellik Ödülü” (2005) almıştır.Bu değerli doktorun yardımlarına ithafen diş macunlarına Dr.Rodzi ismini koyduk. Malezya tarafından helal sertifikaya sahip olsalada ürünümüzeTürkiye’de GİMDES tarafından helal sertifikası aldık.İçerisinde nane ve karanfil özleri mevcut. Bize göre “ezber bozan bir ürün” diğer ürünlerden farklı olarak içeriğinde deniz hıyarı bulunduruyor. Yüzyıllardan beri alternatif  yara tedavisinde kullanılan bu öz, kendini yenileme özelliğine  sahip. Böylede ağız içi yaralarına, diş eti hastalıklarına, kanamalara kısacası ağızda oluşan neredeyse tüm sorunlara derman oluyor. Konsantre bir diş macunu olduğu için mercimek tanesi kadar kullanılıyor ve aile ekonomisine katkı sağlıyor.”

Facebookta Paylaş

orum

  1. Helalsitesi.com diyor ki:

    Dr.Rodzi diş macununa en uygun fiyatlarla http://www.helalsitesi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv