BİM market mağaza sayısı? Kaç marketi var?

0
476

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan BİM, indirim ürünleri ve kalitesiyle halkın gönlünü kazanmış durumda. Türkiye’de faaliyet gösteren BİM marketlerinin kaç şubesi var?

BİM market mağaza sayısı? Kaç marketi var?

Türkiye’de halk tarafından sevilen ve ürün kalitesiyle rağbet gören BİM marketler, her yıl olduğu gibi bu halk tarafından memnuniyet kazanmıştır. BİM marketlerinin Türkiye’de kaç şubesi var?

BİM market mağaza sayısı? Kaç marketi var?

1995 yılında Türkiye’de faaliyete 21 şube ile başlayan BİM, ana ilkesi ile kaliteyi kısa sürede yakalamıştır. Ana ilkesi temel gıda ve tüketim malzemelerini halka mümkün mertebe uygun ve yüksek kalite ile ulaştırmıştır.

2016 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde beş yeni bölge merkezinin yanısıra 630 (+12 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2016 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 5.602 (FİLE ile 5.623) şube sayısına ulaşmıştır.

BİM, gelişimini, kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM market mağaza sayısı? Kaç şubesi var?

BİM yeni mağazalar açarak hedeflerinin her sene üstüne çıkmaktadır. 2016 yılında 50 yeni mağaza açarak toplam 329 mağazaya ulaşmıştır. Yurt dışında ise 75 yeni mağaza açarak kısa sürede 215 mağazaya ulaşmıştır. BİM anlayışı güvene dayalı ilişkilerdir. Müşterilerine, çalışanlarına sağlamış olduğu kalite ve güven ile başarıya ve faaliyetlerine rahatça yükselmektir. CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here