23 Eylül 2023 Cumartesi

Araba Kiralama Fiyatları

Araba Kiralama Fiyatları

Her geçen gün daha popüler hale gelen ve özellikle fiyat konusunda bir araba satın almaya göre çok daha uygun miktarlarda elde etme fırsatı veren araba kiralama fiyatları açısından farklı süreler kapsamında bütçe dahilinde elde edilebilmektedir. Özellikle bunu çok uzun bir zamandır, büyük bir tecrübe elde etmiş şekilde sağlayan reis bireysel araç kiralama hizmeti kapsamında, 2000’in üzerinde, sektörün en büyük otomotiv markalarının araçları eşliğinde gerçekleştirmek mümkündür.

Yapılacak işlere göre aylık veya şirketler kapsamında yıllık olarak da yine kiralama desteği sağlamaktadır. Farklı marka ve modelleri altında klimalı ve iç hacmi geniş konforlu araçlar ile güven içerisinde en uygun fiyatlar ile kiralama desteği sunulmaktadır.

 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Araç Kiralama Hizmeti

Müşteri memnuniyetinin ön plana her daim alındığı reis bireysel araç kiralama hizmeti kapsamında, 6 aydan 12 aya kadar kişisel istekleri bağlı olarak sıfır kilometre araçları temin etmek mümkündür. Araçların ruhsat plaka ücretleri, ÖTV, MTV ve birçok farklı sigorta çeşitleri ile birlikte kasko da eksiksiz olarak firma bünyesinde hazırlanmaktadır. Hem şirketler adına hem de bireysel olarak uzun dönem araç kiralama hizmeti sunulan bu kaliteli firma bünyesinde, A segmentinden D segmentine kadar tüm farklı araç çeşitleri sizleri bekliyor. Ayrıca Opel yetkili servisi ve yetkili bayi olarak hizmet sunan Reis bireysel araç kiralama hizmeti altında, canlı sohbet sistemi sayesinde 7/24 her daim ulaşma şansı da elde edebilirsiniz.

 Şirketler İçin Filo Kiralama Hizmeti

Özellikle günümüzde şirketler için büyük bir öneme sahip olan ve iş yerlerinin dışında yapılması gereken işler adına çalışmaların daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için mutlaka filo kiralama desteği alınmalıdır. Merkezi Ankara’da bulunan Reis bireysel araç kiralama hizmeti kapsamında 6 aydan 12 aya kadar farklı araçlar filo şeklinde kiralama işlemi gerçekleştirilebilir ve üstelik hiçbir evrak veya prosedürü ile uğraşmaya gerek olmadan anahtar teslim araçları arzu edilen tüm farklı noktalardan uzman şoförler dahilinde temin edilebilir.

Türkiye’nin bütün farklı şehirlerine teslimat sözü verilen firma kapsamında 999 TL’den başlayan fiyatlarla kiralama hizmetleri gerçekleştirilebilir.

 

About admin

Check Also

Kum1

Ramazan Kolisi

11 ayın sultanı olan Ramazan tüm Müslümanların dört gözle beklediği bir aydır. Oruç tutmak insan …