29 Mayıs 2023 Pazartesi

Kiralık Araç Sektöründe Kampanyalı Hizmet

Kiralık Araç Sektöründe Kampanyalı Hizmet

Otomobil dünyasının en iyi araçlarını sizler için filosuna katan firma, aylık araç kiralama sektöründe, ful artı ful özellikli son model mükemmel rent a car hizmeti veriyor. İndirimli araç kiralamak isteyenler web sayfasını inceleyebilir. Web sayfasından araç kiralama işlemlerinde indirim uyguluyor

 Standartların Üzerinde

Her hangi bir rent a car firmasından farklı olan 5S, kiralama hizmetleri kategorisinde, bebeğinizin ve çocuğunuzun güvenli yolculuk yapması için isteğe bağlı koltuk hizmeti de veriyor. Ayrıca engellilere özel hizmetler de var. Ek ücret uygulaması ile navigasyonla yolculuk imkanları da bulunmaktadır. Şirketlere ve şahıslara özel kampanyalarıyla, etkili çözümler üretiyor. Yıllık kiralama, aylık kiralama ve günlük araç kiralama fiyatları seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Süre uzadıkça kampanya seçenekleri de artıyor. Firma özellikleri bakımından standartların üzerindeki yapı özellikleriyle, etkili alt yapısıyla, müşteri ve bireysel çözüm yöntemleriyle, sınıfının popüler firmasıdır.

 Müşteri Memnuniyeti

5S, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını, güncelleyerek yenilemeye devam ediyor. Kiralama hizmetlerinde belirtilen adresten araç alma ve belirtilen adrese araç bırakma gibi konularda, üst düzey çözümlerle çözüm üretiyor. Hafta içi her gün istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca günün 24 saatinde açık olan online adresi, kiralama işlemlerinde araba kiralama kampanyaları sunuyor. Araçların yenilenmesi ve sürekli olarak filonun güncellenmesi, özellikle takip ediliyor. Bütün araçlar 15 bin kilometrenin altında.

 Sorunsuz Kiralama Yöntemi

Türkiye’nin en büyük şehirleri olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Samsun illeri, çalışmalarının yoğun olduğu illerdir. Beş yüzden fazla araç seçenekleriyle çözüm üreten 5S, aradığınız etkili hizmet anlayışını sunuyor. Sözleşmeye fazladan şoför ekleyebiliyorsunuz. Ek ücrete tabi bu işlemle, yabancı sürücü problemini de ortadan kaldırıyor. Adrese araç teslimatı ile en iyi ekip ve eleman kadrosuyla hizmet veren şirket, istediğiniz problemleri çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturuyor. 

Hakkında admin


İlginizi Çekebilir

Kum1

Ramazan Kolisi

11 ayın sultanı olan Ramazan tüm Müslümanların dört gözle beklediği bir aydır. Oruç tutmak insan …