Mesut Komiser ölecek mi?

Kanal D’nin yıllardır dizisi Arka Sokaklar yine her Cuma olduğu gibi tüm izleyicileri ekran karşısına geçirecek. Mesut Komiser, oğlu Tunç’u kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Peki son bölümde Mesut Komiser ağır yaralanır. Peki Mesut komiser ölecek mi? İşte Arka Sokaklar yeni bölüm detayları…

Mesut Komiser ölecek mi?

Kanal D’nin yıllardır izlenen dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümü ile Cuma günü yine ekranlara geliyor. Mesut Komiser oğlu için Doğu’ya gitmektedir. Tunç’u kurtarabilecek mi? Yoksa Mesut Komiser ölecek mi?

Mesut Komiser ölecek mi?

Kanal D ekranlarında yer alan Arka Sokaklar dizisi bu hafta tüm izleyicileri ekran başına toplayacak gibi gözüküyor. Peki Bu hafta neler yaşanacak? Mesut Komiser oğlunu kurtarabilmek için elinden geleni yapar.

Katıldığı operasyonlarda Tunç’u görebilmek için savaşmaktadır. Şuanda yeni bölüm yayınlanan dizide Mesut Komiser vurulmaktadır.  Tüm ekip Tunç için mücadele vermektedir. Tunç teröristlerin eline düşmüştür.

Mesut Komiser diziden ayrılacak mı?

Henüz dizinin gidiş hattına göre bir şey söyleyemesek te dizide birkaç oyuncunun ayrıldığı görülmüştür.  Peki Mesut Komiser vurulduktan sonra ne olacak? Heyecanla beklenen yeni bölüm hakkında bilgilerimiz şimdilik bu kadar…

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir