Türkçe Somalice Tercüman Tercüme

Son zamanlarda Türkiye ile Somali arasında gelişen ticaret ve iş birliği ile birlikte halklar arası etkileşim de artmaya başladı.

Türkçe Somalice Tercüman Tercüme

Son zamanlarda Türkiye ile Somali arasında gelişen ticaret ve iş birliği ile birlikte halklar arası etkileşim de artmaya başladı. Hal böyle olunca insanların birbiriyle anlaşma ihtiyacı doğmuş oldu. Dünyada az konuşulan dillerden biri olan Somalice’yi Türkçe’ye çevirebilecek birilerini bulmak oldukça zor. Son zamanlarda insanların en büyük gereksinimlerinden biri Somalice-Türkçe tercüman aramak olmaya başladı.

Bunun için Somali’de yaptığımız faaliyetlerde bize destek verecek, tercümanlığımızı yapıp Somali’de mihmandarlık yapacak Türkiye’de üniversite okumuş ve yüksek lisans yapmış bir arkadaş bulduk. İsmi Osman Mahmud Hassan. Çoğu zaman Türkiye’de bulunan Osman kardeşimiz Somalice-Türkçe tercüme konusunda oldukça iyiydi. Kendisine https://www.facebook.com/osmanmohamud.hassan facebook sayfasından ulaştık. Telefon numarası da: 0531 371 32 70

Sadece Somalice-Türkçe tercüme değil aynı zamanda Arapça-Somalice ve Somalice-İngilizce tercüme konusunda da oldukça başarılı. Eğer Somali’de bir iş yapacaksanız/yaptıracaksanız Türkçe-Somalice tercümeye ihtiyacınız varsa , Somali’de kılavuzluk yapacak birisine ihtiyaç duyuruyorsanız, saha bilgisi gerekiyorsa bu arkadaştan destek alabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir