29 Mayıs 2023 Pazartesi

Evinize en yakın markette 650 çeşit helal sertifikalı ürün var!

Evinize en yakın markette 650 çeşit helal sertifikalı ürün var!

Son zamanlarda artan helal ve temiz ürün talebi ile birlikte tüketiciler güvenilir gıdaları temin edebilmek için arayışa giriyor.

Helal sertifikalı ürünlerin kimilerini büyük marketlerde kimilerini de helal marketlerde bulma yoluna gidilse de tüketici her istediği ürünü kolayca temin edemiyordu.

Son zamanlarda açılan helal marketler ise henüz yeterli şube sayısına erişemediği için helal ürün bulmak yine de kolaylaşmış değildi. Bunu düşünen Afia Gıda yetkilileri Türkiye’nin her köşesine adrese teslim helal sertifikalı ürün hizmeti getirme yoluna gittiler. Bu çözüm sayesinde evinize en yakın marketten almak gibi hatta evinizin içinde yüzlerce helal sertifikalı ürüne bir tıkla ulaşmak mümkün oluyor.

Türkiye’de en fazla üründe GİMDES helal sertifikasına sahip olma özelliği ile güvenilirliği ön planda olan Afia Gıda, web sitesi www.afia.com.tr üzerinden ürünlerini tüketiciye sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun www.afia.com.tr üzerindeki 650’den fazla helal sertifikalı ürünü sipariş ederek adresinize gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Tüketicinin kargo maliyetinin eklenmesi ile ürünün daha pahalıya gelmesi kaygısına 75 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo çözümünü getirmişler.

Gıda’dan kozmetiğe, temizlik ürünlerinden bakliyata, içecekten pastacılık malzemelerine kadar birçok alanda sağlıklı ve güvenilir ürünlerin satıldığı www.afia.com.tr den alacağınız ürünler anlaşmalı kargolar ile kısa bir sürede adresinize geliyor.

1998 yılında “Helal Rızık Bol Bereket” düsturuyla, vücuduna giren gıdalara dikkat eden bir grup müteşebbis tarafından kurulan Afia, Helal Gıda parolasıysanız , insan sağlığına zararlı ve dinimizce haram olan katkı maddelerini kullanmadan üretimlerine devam etmektedir.

Hakkında admin


İlginizi Çekebilir

cikolatali gofret savasi

Eti ve Ülker’in Çikolatalı Gofret Savaşı

Daha önce birçok firmanın reklamlar üzerinden birbirlerine yaptıkları göndermelere şahit olmuştuk. Bir benzeri Eti ve …