Atasun Optik kimin, hangi ülkenin?

Türkiye genelinde bir çok yerde yer alan mağazaları ile gözlük makaları araında yer alan Atasun Optik, dünyada 44 ülkede hizmet vermektedir. Atasun sahibi kimin? Atasun Optik yerli mi?

Atasun Optik kimin, hangi ülkenin?

Türkiye ve Dünyanın 44 ülkesinde 6.000’den fazla mağazası ile hizmet vermektedir.  2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstemekte olan Atasun Optik, yerli mi , yabancı mı sorularınıda ardından getirmektedir. Atasun Optik sahibi kim?

Atasun Optik kimin? 

Yaptığımız bu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2016 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Kırıkkale, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Sivas, Malatya, Trabzon ve Kırıkkale’de toplam 33 ilde 160 noktada hizmet vermektedir. Atasun Optik GrandVısıon şirketinindir. 

Tek Yorum

  1. hakan sınar demiş ki:

    yani yabancı mı yerli mi ? sorunun cevabı grand vision ise tamamiyle yabancı sermaye bir yer o zaman helal platform neye karar verdi şimdi bi açarsanız size zahmet anlamadım ?

    8 Aralık 2018
    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir