BİM market mağaza sayısı? Kaç Şubesi var?

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan BİM, indirim ürünleri ve kalitesiyle halkın gönlünü kazanmış durumda. Türkiye’de faaliyet gösteren BİM marketlerinin kaç şubesi var?

Türkiye’de halk tarafından sevilen ve ürün kalitesiyle rağbet gören BİM marketler, her yıl olduğu gibi bu halk tarafından memnuniyet kazanmıştır. BİM marketlerinin Türkiye’de kaç şubesi var?

BİM market mağaza sayısı? Kaç marketi var?

1995 yılında Türkiye’de faaliyete 21 şube ile başlayan BİM, ana ilkesi ile kaliteyi kısa sürede yakalamıştır. Ana ilkesi temel gıda ve tüketim malzemelerini halka mümkün mertebe uygun ve yüksek kalite ile ulaştırmıştır. BKZ: Bim sahibi kimin?

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM, gelişimini, kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Rekabetin yüksek olduğu market sektöründe mağaza sayısıyla ilk 3 sırayı paylaşan ŞOK, A101 ve BİM marketleridir. BKZ: Şok market şube sayısı kaç?

BİM market mağaza sayısı? Kaç şubesi var?

BİM yeni mağazalar açarak hedeflerinin her sene üstüne çıkmaktadır. 2016 yılında 50 yeni mağaza açarak toplam 329 mağazaya ulaşmıştır. Yurt dışında ise 75 yeni mağaza açarak kısa sürede 215 mağazaya ulaşmıştır. BİM anlayışı güvene dayalı ilişkilerdir. Müşterilerine, çalışanlarına sağlamış olduğu kalite ve güven ile başarıya ve faaliyetlerine rahatça yükselmektir.

About admin

Check Also

sek sut kimin

Sek süt kimin, sahibi kim

SEK; Türkiye’de süt ve süt ürünlerinin üretimine 1963 yılında başlarken Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’na bağlı …