Çiflik Bank sahibi kimin? Hangi ülkenin?

Türkiye’de online oyun olarak tanınan ve ün kazanan Çiftlik Bank 2016 tarihinde faaliyete geçmiştir. Çiftlik Bank sahibi kimin? Hangi ülkenin?

Çiflik Bank sahibi kimin? Hangi ülkenin?

Türkiye’de geçtiğimiz Ağustos 2016 tarihinde online oyun sektörü olarak çıkan Çiftlik Bank zirveyi basamaklar halinde ilerlemeye başlamıştır. Çiftlik Bank sahibi kimin? Hangi ülkenin?

Çiftlik Bank sahibi kimin? Hangi ülkenin?

Çiftlik Bank online oyun sektöründe öncü olan firma Ağustos 2016 tarihinde piyasaya adım atmıştır. Firmanın Genel Kurul Başkanı Mehmet Aydın’dır.

Hayata geçtiği andan itibaren yenilikçi ve ilkeli yaklaşımları ile Türkiye ekonomisinde kendine bir yer edinmiştir. Ağustos 2016 yılında kurulan oyun Türkiye online oyun sektöründe zirvenin basamaklarını emin adımlar ile tırmanmaya devam ediyor.

Bursa, Manisa, Giresun ve Tekirdağ’da açmış olduğu tesisler için yatırım anlamında bir hayli ilerlemiştir. Her geçen gün Türkiye ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Sanal oyun platformu ile gerçek yatırımlar yapılabileceğini, yatırımların Türkiye sektöründe değerlendirilebileceğini kanıtlamış, gıda sektöründe atılımlar gerçekleştirmiştir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir