11 Aralık 2023 Pazartesi

Ds Damat sahibi kim? Ds Damat hangi ülkenin?

Türkiye ve Avrupa’da 200’ü aşkın mağazası bulunan ve bir çok hizmet ödülüne layık görülen Ds Damat sahibi kim? Ds Damat hangi ülkenin?

Ds Damat sahibi kim? Ds Damat hangi ülkenin?

Erkek giyim denilince ilk akla gelen isimlerden biri haline gelen Ds Damat Türkiye ve Avrupa’da hizmet vermektedir. Ds Damat sahibi kimin? Ds Damat hangi ülkenin?

Ds Damat sahibi kim? Hangi ülkenin?

Türkiye’de ve Avrupa’da en başarılı girişimci marka olarak bilinen Ds Damat 2003 yılında girişimci ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca Ds Damat Türkiye ve Avrupa’da 128 noktada da hizmet vermektedir.

Ds Damat kurucuları ise Süleyman Nazif Orakçıoğlu ve kardeşi Halidun Orakçıoğlu’dur. Ds Damat markasını büyük bir marka haline getiren Orakçoğlu kardeşler dünyada 35 ülkede ve Türkiye genelinde 128 noktada hizmet vermektedir.

Firmanın en belirgin özelliği, yüksek kalitede kumaşlar tercih edilmesi ve tercih edilen bu kumaşların %100 yerli olmasıdır.

Ds Damat’ta hangi ürünler satılıyor?

Türkiye’de üretildiği Ds Damat ürünleri arasında, gömlekler, takım elbiseler, t-shirtler, pantolonlar, montlar, kabanlar ve yelekler bulunmaktadır.

Kravat, kemer, cüzdan, çanta, yelek, bileklik, saat, çorap, iç giyim, parfüm ve mendilden oluşan aksesuar grubu, Damat koleksiyonlarının öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

About admin

Check Also

sek sut kimin

Sek süt kimin, sahibi kim

SEK; Türkiye’de süt ve süt ürünlerinin üretimine 1963 yılında başlarken Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’na bağlı …