Duru Sabun Şampuan Sahibi kim? Hangi ülkenin?

9
25866
duru sabun kimin

Günlük hayatta kullandığımız ürünler arasında duru sabun, jel ve şampuan arasındadır. Bir çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer alan Duru sabun kimin?

Duru sabun kimin?

Duru sabun, Evyap firmasına ait sabun, duş jeli, kolonya ve şampuan markasıdır. Duru markası Turquality programı tarafından desteklenmektedir. Duru markasının ilk ürünü 1967 yılında piyasaya sürülmüştür.

Evyap kimdir? 

Evyap; Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. sabun ve kişisel bakım ürünleri üreten bir firma.. Yerli bir markamız olan Evyap’ın kuruluş tarihi ise 1927 yılındadır.

Duru sabun yerli mi? 

Evyap bir yerli firması olup Türkiye pazarında olup %30 luk bir satışa mevcuttur. Yurtdışında ise sabun kategorisinde; Duru sabun ve şampuanları yurt dışında ise, Fax ve Arko markalarıyla Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Arnavutluk, Moldova ve birçok pazarda ilk 2 içinde yer almaktadır.
9 YORUMLAR

  1. duru saf dogal lavantalı sabun aldım. 869 türkiye banknotlu fakat malezyada üretilmiştir diyor ayrıca EVYAP GERMANY gmbh berlin yazıyor yani yerli değil

  2. 1 ay önce duru reklamda gördüğüm renklı sabulardan aldım . fakat hiç memnun kalmadım sabun durduğu yerde beyazlıyor ve eriyor. bu aralar piyasada çok fazla bu üründen görüyorum. üretim hatasımı yapılan bu ürün bu yüzden piyasaya fazla miktarda sürüldü.daha önce almış olduğum sabunlardan memnundum böyle bir durumla karşılaşınca şaşırdım.bu konu hakkında bilgi verilip mağduruyetimin giderilmesini rica ederim.

  3. Doğan İzmir Karşıyaka da yaşıyorum, özellikle DURU sabunlarını tercih ediyorum, fakat lütfen kardeşim bu fiyatlar ne böyle, siz pahalılık yarışına mı çıktınız, Evyap ın en üst sahibine sesleniyorum, kardeşim 4 adet beyaz banyo sabununu 12.95 e aldım, aldığım yer de EGE çARŞI mAĞAZALARI, yani nedir bu kardeşim, bir kalıp banyo sabunu 4 tl nin üstünde ya…ya bunları biraz ucuzlatın kardeşim, ne kaybedersiniz ya….vatandaşı hiç mi düşünmüyorsunuz, özellikle DURU yu tercih ediyoruz diye illa kazıklanmamız mı lazım…İnsaf yok mu sizde…ya biraz ucuz satsanız millet te alıp size manevi dua etse iyi olmaz mı…bunu bir düşünün oturun bir konuşun ya…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here