Fiftea kimin? Hangi ülkenin?

Yıllardır soğuk çay piyasasında bir çok marka yer almaktadır. Tek başına ün kazanan Lipton ve Didi’den sonra şimdi Fiftea reklamları ile gündeme gelmeye başladı. Peki Fiftea kimin? Fiftea hangi ülkenin? İşte merak ettiğiniz sorularınızın cevapları…

Fiftea kimin? Hangi ülkenin?

Soğuk çay piyasasının yeni isimleri arasında yer almak için son günlerde gündemden düşmeyen şüphesiz Fiftea markasıdır. Litpon ve Didi’den sonra yeni soğuk çay göreceğimiz belli oldu. Reklamları ile merak konusu haline gelmeyi başaran Fiftea kimin? Fiftea hangi ülkenin? Haberimizin detayları…

Fifte kimin? Hangi ülkenin? 

     Bu iki rekabetin hala piyasayı doyuramadığını gören ve Türk halkının da gerçekten soğuk çayı sevmesiyle perakende zincirleri de bu pazarda kendi markalarıyla ucuz soğuk çaylarıyla yer edinmeye çalışıyorlar. 
Piyasaya en son giriş yapan yerli malı soğuk çayı Didi markasıdır. Çıktığı ilk günden bu büyük ün kazanan markadan sonra bir yerli soğuk çay markası daha gündeme düşmüş durumda. Fiftea markası ile reklamlarla gündeme düşen soğuk çay markası piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 

     Yoğun rekabetin yaşandığı ve Türklerin soğuk çayı benimsemesi firmaları urun  çeşitlendirme yoluna götürmüş olmalı ki bugün TV’de reklamları dönmeye başlayan Fiftea markasını görüyoruz. Fiftea’nin Ülker markası olduğu söylenenler arasında. 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir