• İSTANBUL İMSAK  03:36 GÜNEŞ  05:30 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:04 AKŞAM  20:33 YATSI  22:18
  • 32,2031
  • 34,8717

Arda Güler'in gol sevinci ne anlama geliyor?

İspanya’da Real Madrid forması giyen milli oyuncumuz Arda Güler'in Real Sociedad'a attığı gol sonrası yaşadığı sevinç gündem oldu. Peki, Arda Güler’in yaşamış olduğu gol sevinci ne anlama geliyor? Güler'in gol sevincinin anlamı gerçekten çok etkileyici ve anlamlı...

arda-gulerin-gol-sevinci-ne-anlama-geliyor.jpg

Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden Real Madrid'de forma giyen milli futbolcumuz Arda Güler, attığı goller sonrası aynı sevinci yapıyor. 

Güler'in gol sevinci, dua ve şükran anlamına geliyor. Kendisi, bu sevinci ilk kez 2023 yılında Fenerbahçe formasıyla attığı bir golün ardından yaptı. O zamandan beri de her golünde bu sevinci tekrarlıyor.

1111.jpg

Güler, yaptığı açıklamada, gol sevincinin "her şeyin Allah'tan geldiğine inancı"nı temsil ettiğini söyledi. Sevinçte ellerini gökyüzüne doğru kaldırarak dua ediyor ve golün kendisine nasip edildiği için şükrediyor.

Bu sevinç, Arda Güler'in dindar bir insan olduğunu ve futboldaki başarısını da Allah'ın lütfuna bağladığını gösteriyor. Bu da onu diğer futbolculardan ayıran ve hayranları tarafından sevilen bir özelliği haline getiriyor.

11.jpg

Arda Güler'in gol sevinciyle ilgili bazı yorumlar şunlardır:

"Çok duygusal ve anlamlı bir sevinç."

"Arda Güler'in mütevazılığını ve dindarlığını gösteriyor."

"Futbolda sadece yetenek ve çalışmanın değil, maneviyatın da önemli olduğunu gösteriyor."

"Genç futbolculara örnek oluyor."

 
 

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek