• İSTANBUL İMSAK  03:36 GÜNEŞ  05:30 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:04 AKŞAM  20:33 YATSI  22:18
  • 32,2031
  • 34,8717

Bayram karavanı yola çıktı

KADEM, 11 ili etkileyen büyük depremin ardından "Gün Dayanışma Günü" diyerek ilk günden itibaren tüm imkânlarıyla bölgede görev aldı.

bayram-karavani-yola-cikti.jpg

Depremzedelere gıda, giyim, hijyen ve barınma gibi temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan ayni yardımlar ulaştıran KADEM, depremin üçüncü haftasından itibaren Kahramanmaraş ve Hatay'da kurduğu Kadın Destek Merkezleri ile bölgedeki kadın ve çocukların psiko-sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya da devam ediyor.
 
BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLACAK
Kahramanmaraş ve Hatay'daki depremzedelerin yüzlerinde tebessüm oluşturmak için KADEM, bu kez deprem bölgesine "Bayram Karavanı" gönderdi. Bayramın ilk günü Kahramanmaraş Baykar Konteyner Kent, ikinci günü Hatay Üsküdar Konteyner Kent'te olacak olan karavan, depremzedelere çay, kahve, çikolata ve çeşitli hediyeler ikramıyla bayram sevincine ortak olacak.
 
OYUNLAR VE ETKİNLİK OLACAK
KADEM Bayram Karavanı, Çay Saati sponsorluğunda deprem bölgesinde hizmet verecek. Yarın Kahramanmaraş Baykar Konteyner Kent'te, Perşembe günü ise Hatay Üsküdar Konteyner Kent'te saat 11:00 - 17:00 saatleri arasında depremzedelerle bayramlaşacak. Karavanda ayrıca, çocuklar için çeşitli oyunlar ve etkinlikler de düzenlenecek.
 

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek