• İSTANBUL İMSAK  03:25 GÜNEŞ  05:24 ÖĞLE  13:09 İKİNDİ  17:09 AKŞAM  20:44 YATSI  22:34
  • 32,3709
  • 34,7971

Böyle pasta mı olur? Doğum günü pastası kriz çıkardı

Yasemin Sakallıoğlu'nun pastasının renkleri gündeme oturdu. 36 yaşına basan komedyen, eşi ve arkadaşlarının yaptırmış olduğu pastanın görselini sosyal medyada paylaşınca, ortalık karıştı. İşin içine siyaset girdi. Peki ama Yasemin Sakallıoğlu'nun pastasında ne var, neden gündem oldu ve yanlış anlaşıldı

dogum-gunu-pastasinin-renkleri-kriz-cikardi.png

Yasemin Sakallıoğlu'nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı doğum günü pastası, renkleri nedeniyle eleştirilere maruz kaldı ve gündem oldu. Pastada açık yeşil zemin üzerine neon pembesi yıldızlar bulunuyordu. Bu durum, eleştirilere yol açtı.

Sakallıoğlu, pastanın fotoğrafını paylaştığı gönderisinde açıklamalarda bulundu. Pastanın kendisi için özel olarak yapıldığını ve yeşil ile neon pembe renklerini sevdiğini belirtti. Eşinin ona "pembe starım" diye hitap ettiğini ve bu nedenle pastada neon pembe yıldızların bulunduğunu ifade etti. Ancak pastanın rengi ve sembolleriyle ilgili yanlış anlaşılmaların yaşandığını ve doğum günü pastasından ne doğduğunu ne de pastadan bir şey anladığını dile getirdi.

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek