• İSTANBUL İMSAK  03:44 GÜNEŞ  05:38 ÖĞLE  13:15 İKİNDİ  17:13 AKŞAM  20:42 YATSI  22:27
  • 32,9065
  • 35,6871

Bu nasıl anne? Deniz Akkaya kızını böyle ifşaladı

Deniz Akkaya, kızıyla olan WhatsApp konuşmalarını ifşa etti. Skandal konuşmalar, “Bu nasıl anne?” dedirtti.

bu-nasil-anne-deniz-akkaya-kizini-boyle-ifsaladi.png

Eski manken Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile yaşadığı sorunlarla gündemden düşmüyor. Kızının kendisini balkona kilitlediğini iddia eden Akkaya, polis çağırarak kızını devlet korumasına gönderdi. Bu olayın ardından Akkaya, sosyal medya platformu X üzerinden yaşananları paylaşarak kızıyla olan WhatsApp konuşmalarını ifşa etti.

HER ŞEYİ PAYLAŞTI

Deniz Akkaya, X hesabında yaptığı paylaşımlarda kızı Ayşe ile yaşadığı sorunları şu sözlerle anlattı: 

"Ve evet çok sinirlendiğim zamanlar oldu ve dozu giderek arttı. Okula gidip ağlamıştır ama okuldaki yetkisiz eleman hanımefendi neden ağladığını tam olarak açıp bana sormuş mudur hayır! Çocuğumun spor yapmasını istemem kadar doğal bir şey var mı? Ve spor ancak zorlanıldığında başarı getiren bir akışkanlıktır. Utanmaz arlanmaz ailem, Ayşe'yi bize gönderiyordu derken sebebini hiç anlattınız mı? Benim ailem için spor önemli bir şey değil, günde 20 saat televizyon seyretse en iyi çocuk babam için o, bunun sebebini de en acı gerçekleri ile anlatacağım zamanı gelince… Evet çocuğum için en iyisini istedim yeri geldiğinde spora gitmesini zorladım… Keşke zorlamasaymış olduğu haline bıraksaymış tıpkı babası gibi hayatımı yaşamaya devam etseydim doğru…"

KÜFÜRLÜ KONUŞTU

Akkaya'nın kızına gönderdiği bir mesajda, "Sana seçme şansı veriyorum. Yüzmeye gideceksin, gitmezsen de dedenle yaşayacaksın. Artık evdeki dertlerle uğraşmaktan, sana sürekli senin iyiliğin için olan şeyleri zorla yaptırmaya çalışmaktan, Elmas'la uğraşmaktan, dedene uğraşmaktan hayatımı bırak yaşamayı iş yapamıyorum ya. Hayatımın anasını s...." ifadeleri yer aldı.

KIZI ANNESİNE DERS VERDİ

Ayşe ise annesine şu şekilde yanıt verdi: "Okul açıldığından beri 2 kere okulda ağladım. Sana duygusal baskı yapmaya çalışmıyorum ama bu okul yılı diğerleri kadar kolay geçecekmiş gibi davranıyorsun. Artık yüzmeye gitmek istemediğimi söylediğimde artık yüzmeye gidemeyeceğimi kastetmiştim çünkü dersin yarısını omzum yüzünden ağlayarak geçiriyorum. Yüzmekten nefret ediyorum çünkü eskisi gibi yapamıyorum ve benim iyiliğim için bu konuda bu kadar ısrar ettiğini biliyorum ama yüzmek bana artık iyi gelmiyor."

NANKÖRSÜN SEN

Deniz Akkaya, mesajların devamında kızına çok sinirlenerek, "Sen nankörsün nankör. Arkadaş her istediğini mi yapacaksın nedir ya. Kabul etmiyorum spor yapmayan bir çocuk ve şu an bize en yakın, sana en etkili olacak spor yüzme. Bu yaştan sonra tenise başlayacaksın, voleybolcu mu olacaksın? Saçmalıyorsun sen ya. Yeter buraya kadar getirdin, ben evi terk ediyorum" dedi.

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek