• İSTANBUL İMSAK  03:25 GÜNEŞ  05:26 ÖĞLE  13:11 İKİNDİ  17:11 AKŞAM  20:47 YATSI  22:39
  • 32,84
  • 35,1096

Deniz Akkaya'nın şok eden iddiaları: Gerçek ne?

Deniz Akkaya, kızı tarafından balkona kilitlendiğini ve fiziksel şiddet gördüğünü iddia etti. Akkaya'nın "Beni 1.5 saat balkona kitledi" açıklaması sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, kızı ise annesinin kendisine şiddet uyguladığını öne sürüyor. Sosyal Hizmetler devreye girerek kızını koruma altına aldı. Peki, gerçek ne? Olayların arka planında neler yaşandı?

deniz-akkayanin-sok-eden-iddialari-gercek-ne.jpg
a655a9e8-4807-4dc8-8780-869bf70be620.png

Deniz Akkaya, kızı tarafından balkona kilitlendiğini ve fiziksel şiddet gördüğünü iddia etti. Ünlü mankenin "Beni 1.5 saat balkona kitledi" açıklaması sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, kızı ise annesinin kendisine şiddet uyguladığını öne sürüyor. Sosyal Hizmetler devreye girerek kızını koruma altına aldı. Peki, gerçek ne? Olayların arka planında neler yaşandı?
 
Deniz Akkaya, sosyal medyada kızıyla ilgili yaptığı paylaşımlar nedeniyle büyük bir tartışma başlattı. Twitter (X) hesabından açıklamalarda bulunan Akkaya, kızı tarafından fiziksel şiddete maruz kaldığını ifade etti. "Beni 1.5 saat balkona kilitledi.
 
Komşularım ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca, 3 kez 112'yi aramam sonucunda kurtarıldım," şeklindeki ifadeleriyle dikkat çeken Akkaya'nın paylaşımı, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.
 
Açıklamaları nedeniyle bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen Akkaya, karakoldan döndükten sonra videolu bir açıklama yaptı. Bu videoda, "kötülük doğuştan gelir" sözleriyle yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.
 
Olayların ardından Sosyal Hizmetler devreye girerek Akkaya'nın kızını koruma altına aldı. Ancak Akkaya, "Kızını Sosyal Hizmet yetkilileri götürdü" şeklindeki paylaşımlara sert tepki gösterdi.
 
Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Kendi rızamla ben gönderdim çocuk esirgemeye, burnu sürtsün diye. Bunu böyle haber yapamazsınız," diyerek tepkisini dile getirdi.
 
Deniz Akkaya’nın 15 yaşındaki kızının iddiaları da gündeme bomba gibi düştü. Küçük kız, annesinin okul çantasının içinden aldığı su matarasını fırlatarak çenesine vurduğunu iddia etti. Ayrıca, annesinin kendisini yere yatırıp boğazına sarıldığını ve ayağıyla kafasını tekmelediğini söyledi
 
 

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek