• İSTANBUL İMSAK  03:44 GÜNEŞ  05:38 ÖĞLE  13:15 İKİNDİ  17:13 AKŞAM  20:42 YATSI  22:27
  • 32,9065
  • 35,6871

Ekrem İmamoğlu Amedspor’u tebrik etti, Merih Demiral'ı es geçti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Amedspor’u şampiyonluğu için tebrik ederken, Merih Demiral’ın milli maçta ‘Bozkurt’ işareti nedeniyle aldığı ceza hakkında sessiz kaldı. Sosyal medya kullanıcıları, İmamoğlu’nun bu konudaki sessizliğini eleştiriyor.

ekrem-imamoglundan-amedspora-tebrik-etti-melih-demirali-es-gecti.png

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta şampiyonluğunu ilan eden Amedspor'u sosyal medya hesaplarından tebrik etti. Amedspor'un elde ettiği başarıyı kutlayan İmamoğlu, takımın gelecek sezonlarda da aynı başarıyı göstermesi temennisinde bulundu.

Ancak, Türkiye-Avusturya maçında yaptığı 'Bozkurt' işareti nedeniyle milli futbolcu Merih Demiral’ın müsabakadan men cezası alması hakkında İmamoğlu'nun herhangi bir açıklama yapmaması dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcıları ve spor camiası, İmamoğlu’nun bu konudaki sessizliğini eleştirdi.

İmamoğlu'nun Amedspor’a yönelik tebrik mesajı şu şekildeydi: "Amedspor’u 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta elde ettiği şampiyonluk nedeniyle kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm sporcuları, teknik ekibi ve yönetimi tebrik ediyorum. Gelecek sezonlarda da aynı başarıyı göstermenizi diliyorum."

Merih Demiral'ın milli maçta yaptığı hareket nedeniyle aldığı ceza, kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Demiral’ın cezası hakkında yapılan tartışmalar sürerken, İBB Başkanı'nın bu konuda sessiz kalması çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek