• İSTANBUL İMSAK  03:24 GÜNEŞ  05:24 ÖĞLE  13:10 İKİNDİ  17:10 AKŞAM  20:45 YATSI  22:36
  • 32,5164
  • 34,7944

Fatih Çıtlak Hoca nasıl zayıfladı, mide ameliyatı mı oldu?

FATİH-CİTLAK-NASİL-KİLO-VERDİ.png
a655a9e8-4807-4dc8-8780-869bf70be620.png

Ramazan ayında iftar ve sahur programlarında görmeye alıştığımız Hocalarımızdan biri olan Mehmed Fatih Çıtlak’ın verdiği kilolar merak konusu oldu.

Fatih Çıtlak Hoca Kaç kilo verdi

2016 yılında kilolu olarak yaptığı son ramazan programında 100 kg’dan fazla kilosu olduğu gözlenen Fatih Çıtlak Hoca, 2017 yılında Star TV’de ramazan programına çıktığında verdiği kilolarla herkesi şaşırtmıştı. 80 kiloya kadar düştüğü söylenen, bu yıl da Kanal D’de iftar ve sahur programı yapan Fatih Çıtlak Hoca’ya nasıl kilo verdiği sosyal medyadan aldığı soruların arasında en çok sorulan sorulardan biri olmaya devam etti.

Nasıl zayıfladığını sır gibi saklıyor

Her fırsatta insanların zayıflarken nasıl bir yol izlediğini sormaları Fatih Hoca’yı sinirlendiriyor. Dediğine göre Kabe’de bile onu görenler “Hocam nasılsınız” demeden önce “nasıl zayıfladınız” diyorlarmış ve bu kendisini çok kızdırıyormuş. Bu şekilde hızlı kilo veren ünlülerden bir diğeri olan futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın nasıl zayıfladığını açıkladığı haberimize göz atabilirsiniz.

Mide ameliyatı mı oldu?

Programda da dini konularda gelen soruları yanıtlayan Fatih Hoca, zayıflama konusunda soru geldiğinde cevaplamıyor. Kimilerine göre mide ameliyatı olduğu belirtilse de henüz netlik kazanmış değil. Geçen gün yaptığı programda kilo verme konusunda küçük bir ip ucunu ağzından kaçırdı.

Zayıflama İlacı Kullandığını Ağzından Kaçırdı

Küçük şeylerin hayatımızda ne gibi önemli yerleri olduğunu anlattığı sırada “mesela ben şu kadarcık parmak ucu kadar bir hap kullanıyorum” dedi ve hapın zayıflama ile ilgili olduğu fikrinin sosyal medyada tartışılmaya başlayacağı düşüncesiyle şu parantezi ekledi “bırakın hangi hapla kilo verdiğimi konuya odaklanın konuya. Dini bir mesele anlatıyoruz burada, şimdi bu hap sosyal medyada konuşulmasın” diyerek kullandığı ilacın zayıflama konusuyla alakalı olduğunu ağzından kaçırmış oldu. Ağzından mı kaçırdı yoksa önemli bir mesaj vermek için mi böyle dedi bilemeyiz. Ama buradan alınması gereken ders "kilolara değil söylediklerime kulak kabartın" mesajında gizli.   Haber: Fatih Çıtlak Hoca'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile akraba olduğu ortaya çıktı    

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek