• İSTANBUL İMSAK  03:40 GÜNEŞ  05:32 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:03 AKŞAM  20:30 YATSI  22:14
  • 32,2
  • 34,904

Instagram'da filtre yapmak caiz mi?

Ramazan'da iftar ve sahur programında seyirci ile buluşan Nihat Hatipoğlu seyircilerinin sorularını yanıtlamaya devam ediyor. Hatipoğlu'na son olarak bir seyircisi instagram'da filtrenin uygun olup olmadığı soruldu.

instagramda-filtre-yapmak-caiz-mi.jpg

Ramazan'da iftar ve sahur programında seyirci ile buluşan Nihat Hatipoğlu seyircilerinin sorularını yanıtlamaya devam ediyor. Hatipoğlu'na son olarak bir seyircisi Instagram'da filtrenin uygun olup olmadığı soruldu.
7'den 70'e birçok izleyicinin kendi merak ettiği konuları aktardığı programda, ortaya yine ilginç anlar çıktı. Hatipoğlu'na son olarak bir seyircisi Instagram'da filtrenin uygun olup olmadığı soruldu.
Hatipoğlu'nun cevabı ise şu şekilde oldu;


'Evlenmek niyetinde olan kız-erkek birbirini görmek için fotoğraf istiyor. Fotoğrafa filtre yapıp kiloluysa daraltıyor, yaşlıysa yüzündeki çizgileri gideriyorlar. Bir bakıyorsun 25 yaşında ama buluştuğunda 40 yaşında...'

"Yapmamak lazım. Her yaşın güzelliği var." diyen Hatipoğlu, geçtiğimiz yıllarda benzer bir soruya ise "Televizyon ekranlarında da ince mercek kullanıyorlar, daha zarif görünmek için" yanıtını vermişti.

Destek