• İSTANBUL İMSAK  03:44 GÜNEŞ  05:38 ÖĞLE  13:15 İKİNDİ  17:13 AKŞAM  20:42 YATSI  22:27
  • 32,9065
  • 35,6871

Kara para aklamaktan yargılanan Nihal Candan’dan “tesettür” kararı

Kara para aklama soruşturmasında tutuklanan Nihal Candan, anoreksiya nedeniyle tahliye edildi. Cezaevinden çıktıktan sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ise tartışma çıkardı.

kara-para-aklamaktan-yargilanan-nihal-candandan-tesettur-karari.png

Kara para aklama soruşturması kapsamında tutuklanan ve 5.5 ay cezaevinde kalan Nihal Candan, anoreksiya (yemek yememe) hastalığı nedeniyle geçtiğimiz ay tahliye edilmesiyle kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı.

'SUÇLU DEĞİLİM' NOTU DİKKAT ÇEKTİ

Cezaevinden çıktıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Nihal Candan, doğum gününü kutladığı gönderisinde "suçlu değil" ifadesini kullanarak takipçilerinin ilgisini çekti.

KAPANMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

Son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Candan, bu kez günün ayetini paylaşarak kapanmak istediğini belirtti. Sabah namazına kalkmak istediğini ifade eden Candan, başörtülü bir fotoğrafını paylaşarak, "Kapanmak istiyorum ama buna da bir şey derseniz diye çekiniyorum açıkçası..." notunu ekledi.
adsiz-tasarim.png

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞMURU

Nihal Candan'ın bu paylaşımı kısa sürede sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Pek çok kullanıcı Candan'ın paylaşımına çeşitli yorumlar yaptı. Yorumlar arasında, "OnlyFans için içerik üretirken Allah için mi yapıyordun?", "Hapiste olman lazım, adalet elbet işler", "O sırada protez tırnakların ortama girişi", "Hâlâ gösteriş peşindesin" gibi eleştiriler öne çıktı.
adsiz-tasarim1234.png

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek