• İSTANBUL İMSAK  03:34 GÜNEŞ  05:29 ÖĞLE  13:07 İKİNDİ  17:05 AKŞAM  20:34 YATSI  22:20
  • 32,189
  • 34,9449

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Aylin Karakuş, Kenan İmirzalıoğlu'nu gözyaşlarına boğdu!

6 Şubat depremlerinde gösterdiği cesaretle dikkatleri üzerine çeken Aylin Karakuş, ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de yaşadığı trajik anları anlattı. Ankara'dan Antakya'ya giderken depremin vurduğu anda enkaz altında kalan Karakuş'un dram dolu hikayesi yürekleri dağladı. Peki, Aylin Karakuş kimdir? Aylin Karakuş'un yaşam mücadelesi ve enkaz altında geçirdiği 15 saatlik sürecin detayları nelerdir? Detaylar haberimizde..

kim-milyoner-olmak-ister-yarismacisi-aylin-karakus-kenan-imirzalioglunu-gozyaslarina-bogdu.jpg

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Aylin Karakuş kimdir? Aylin Karakuş’un kim olduğu ile ilgili sosyal medyada araştırmalar yapılıyor.
 
6 Şubat depremlerinde yaşadığı trajik olaylarla tanınan Aylin Karakuş'un hikayesi, hayatta kalma mücadelesini ve yaşadığı acıyı içeren dokunaklı bir anlatıyla gündeme oturdu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümüne 6 Şubat depremlerinde enkaz altında kalan ve annesini ve ağabeyini kaybeden Aylin Karakuş katıldı.
 
6 Şubat depremlerinde annesini ve ağabeyini kaybeden Aylin Karakuş, yarışmanın son bölümünde yaşadığı dramı izleyicilerle paylaştı. Ankara'dan Antakya'ya gitmek için yola çıkan Karakuş, depremin vurduğu anda enkaz altında kaldı ve 15 saat boyunca kurtarılmayı bekledi.
 
Kardeşi tarafından enkaz altından çıkarılan Karakuş'un yaşadığı acı dolu anlar stüdyoda duygusal bir atmosfer oluşturdu. Binada 99 kişinin hayatını kaybettiği trajedide sadece 4 kişi sağ kaldı ve Aylin'in sol bacağını dizüstünden kaybetmesine rağmen hayatta kalmayı başardı.

adsiz-tasarim-13.jpg
 
Yaşadığı kayıplara rağmen ayakta durmaya çalışan Karakuş'un hikayesi, Kenan İmirzalıoğlu dahil olmak üzere herkesi gözyaşlarına boğdu. Sunucu koltuğundan kalkarak Aylin'e sarılarak ona destek verdi. Karakuş'un cesareti ve yaşadığı acılar stüdyoda derin izler bıraktı.

 

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek