• İSTANBUL İMSAK  03:40 GÜNEŞ  05:32 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:03 AKŞAM  20:30 YATSI  22:14
  • 32,2
  • 34,904

Kızılcık Şerbeti dizisinde yeni skandal

Show TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Umut'un Nursema'yı aldattığı sahnede rol alan figüranın aldığı ücret ve iş ilanının detayları gün yüzüne çıktı.

kizilcik-serbeti-dizisinde-skandal-is-ilani.jpg

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman ve Doğukan Güngör gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi, her bölümüyle izleyicilerden büyük tepki alıyor. Son bölümde, Umut'un Nursema'yı aldattığı sahne için iç çamaşırlı kadın iş ilanı tartışma yarattı. Nursema, boşanmaya karar verdiği eşi Umut ile son bir kez konuşmak için evine geliyor ancak gördüğü manzara karşısında adeta yıkılıyor.

ALDATMA SAHNESİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI
Kendi evinde Umut'u başka bir kadınla gören Nursema öfkeden deliye dönüyor. Sahnede rol alacak figüranın arandığı ilan ortaya çıktı. Sahnenin detayları da bu sayede öğrenilmiş oldu.

adsiz-tasarim-48.jpg

Umut'un Nursema'yı aldattığı sahnede rol alan figüran ilanında '25-35 yaş/ Umut'la barda tanışıp kendine içki ısmarlatıyor, bölüm finalinde kız Umut'la sevişirken Nursema geliyor ve aralık kapıdan gözüküyor. Bölüm finali veriyoruz. İç çamaşırı gibi olan gecelik olacak üstünde ve öpüşme göreceğiz gibi, fakat ulusal kanal olduğundan zaten çok uzun uzun göremeyeceğiz bilgisi geldi.' ifadelerine yer verildi. Bütçe olarak da 8 bin TL nakit verildi.

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek