• İSTANBUL İMSAK  03:36 GÜNEŞ  05:30 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:04 AKŞAM  20:33 YATSI  22:18
  • 32,2031
  • 34,8717

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı fena yakalandı!

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek uyuşturucu alırken polise yakalandı. Önce inkar sonra itiraf etti.

kizilcik-serbetinin-nilayi-yakalandi.png

Şimdilerde ilgiyle takip edilen Kızılcık Şerbeti’nde Nilay karakterini canlandıran Feyza Civelek’in adı uyuşturucu olayına karıştı. Civelek, uyuşturucu siparişi verirken polis ekiplerine yakalanınca karakola götürüldü. Savunmasında ise önce inkar etti, daha sonra ise ilk defa kullanmak için uyuşturucu aldığını belirtti.

Torbacıdan kokain çıktı

29 Ekim gece saat 04.15 sıralarında Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne ekipler Ulus Mahallesi'nde sivil bir şekilde devriye görevlerini yerine getiriyordu. Ekipler, Ahmet Adnan Saygun Caddesi üzerinde 2 erkek şüphelinin, plakasız motosiklette seyir halinde olduğunu gördü. Şüphelilere GBT sorgulaması yapıldı. İkisinin de sorgulamaları temiz çıkarken, üst taramasında Selçuk’nin üzerinden peçeteye sarılı 1.1 gram taş kokain ve 0.4 gram şeffaf poşete sarılı vaziyette beyaz renkli toz halinde kokain çıktı.  Tam bu esnada Selçuk Ç.'nin telefonunun sürekli çaldığı görüldü. Aynı anda bir de genç bir kadının arama yapılan yere yaklaştığı görüldü. Genç kadının, Selçuk Ç.'ye "Getirdin mi malzemeleri?" demesi üzerine polisler şüphelileri gözaltına aldı. Yapılan incelemelerde genç kadının, Kızılcık Şerbeti isimli dizide rol alan Feyza Civelek olduğu ortaya çıktı.


Civelek ifadesinde;

Ben gece 03.30 sıralarında şahısla irtibata geçtim ve uyuşturucu siparişi verdim. Biraz da alkollüydüm. Bana göndermiş oldukları hesap numarasına 6 bin lira atmamı söylediler. Ben de gönderdim. Sonra ben sokağa çıktığımda motosikletli şahıslar vardı. Ben yanlarına gittiğimde, 'Uyuşturucu maddeyi verin' dedim. Sonra kendisinin polis olduğunu söyleyen sivil giyimli şahıs, bana ne olduğunu sordu. Ben de uyuşturucu siparişi verdiğimi söyledim. Sonra beni alıp polis merkezine getirdiler. Ben ilk defa uyuşturucu madde kullanacaktım. Alkollü olduğum için getiren şahısları hatırlamıyorum. Yaşanan olaydan dolayı üzgünüm.

Feyza Civelek için takipsizlik kararı

Öte yandan Feyza Civelek hakkında sipariş ettiği uyuşturucu maddesinin eline geçmemesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi. Civelek’in evinde ve üzerinde yapılan polis aramasında herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadı. 

Destek