• İSTANBUL İMSAK  03:36 GÜNEŞ  05:30 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:04 AKŞAM  20:33 YATSI  22:18
  • 32,189
  • 34,9449

Maskeli holiganın ifadesi ortaya çıktı

Hafta sonu Süper Lig'de oynananTrabzonspor-Fenerbahçe maçında sahaya atlayan maskerli holiganın emniyet ifadesi tamamlandı.

maskeli-holiganin-ifadesi-ortaya-cikti.jpg

Süper Lig'de Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylara ilişkin gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 13 kişiden, sahaya ilk giren maskeli Hasan Çetinkaya korner direğiyle sarı lacivertli oyunculara doğru koşan Engin Taşkın ve bir kişi daha tutuklandı.
Hasan Çetinkaya'nın ifadesinde, “Almanya'da yaşıyorum. Maç için Trabzon'a geldim. Karşı takımın futbolcularının tahrik edici hareketleri nedeniyle bir an kendime hakim olamayınca sahanın içine girdim.

Amacım futbolculara ‘soyunma odasına gidin' demekti. Sonra onların bana doğru koştuğunu görünce kendimi savunmak için gard aldım. Ancak ben kimseye vurmadım. Karşı taraftan darbe alarak yere düştüm. Yerdeyken de tekmelendim. Sahaya girdiğim için pişmanım. Sonrasında asıl mağdur ben oldum” dediği öğrenildi.

Diğer şüphelilerin savcılık işlemleri sürüyor.

TUTUKLU SAYISI 3' E YÜKSELDİ

Süper Lig'de Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylara ilişkin gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 13 kişiden 3' ü tutuklandı. Adliyeye getirilen diğer şüphelilerin savcılık işlemleri sürüyor.

Destek