• İSTANBUL İMSAK  04:31 GÜNEŞ  06:06 ÖĞLE  13:07 İKİNDİ  16:54 AKŞAM  19:59 YATSI  21:28
  • 32,5586
  • 34,683

Oktay Kaynarca'dan Necati Şaşmaz sorusuna beklenmedik yanıt

Kurtar Vadisi dizisinde canlandırdığı 'Süleyman Çakır' karakteri ile hafızalara kazınan Oktay Kaynarca, şu sıralarda 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisiyle oyunculuk serüvenine devam ediyor. Oktay Kaynarca, dizilerde birlikte rol aldığı isimlere dair açıklamalarda bulundu. Özellikle Kurtlar Vadisi'nde birlikte çalıştığı Necati Şaşmaz ile ilgili yöneltilen soruya beklenmedik bir cevap verdi. İşte detaylar...

oktay-kaynarcadan-necati-sasmaz-sorusuna-beklenmedik-yanit.jpg

Kurtar Vadisi dizisinde canlandırdığı "Süleyman Çakır" karakteri ile hafızalara kazınan Oktay Kaynarca, şu sıralarda "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisiyle oyunculuk serüvenine devam ediyor. Oktay Kaynarca, dizilerde birlikte rol aldığı isimlere dair açıklamalarda bulundu. Özellikle Kurtlar Vadisi'nde birlikte çalıştığı Necati Şaşmaz ile ilgili yöneltilen soruya beklenmedik bir cevap verdi. İşte detaylar...

Milliyet'ten Ali Eyüboğlu; Oktay Kaynarca'ya aralarında Kadir İnanır, Osman Sınav, Zara, Necati Şaşmaz, Ozan Akbaba, Deniz Çakır, Özgü Namal, Yunus Emre Yıldırımer, Ebru Özkan, Pelin Akil'in yer aldığı 10 rol arkadaşının kendisi için neyi çağrıştırdığını sordu.

Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi'nde uzun yıllar birlikte çalıştığı Necati Şaşmaz'ın kendisinde ne çağrıştırdığı sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.

Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi döneminde yakın arkadaş oldukları bilinen Necati Şaşmaz için sadece ‘Rol arkadaşım' dedi.

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek