• İSTANBUL İMSAK  03:44 GÜNEŞ  05:38 ÖĞLE  13:15 İKİNDİ  17:13 AKŞAM  20:42 YATSI  22:27
  • 32,9065
  • 35,6871

Şu çocuğun it kadar değeri yok mu? Paramparça oldu

Başıboş sokak köpekleri tehlike saçmaya devam ediyor. Bunun son örneği Ankara'da yaşandı. 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Tunahan Yılmaz, sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayarak ağır yaralandı.

bu-cocugun-it-kadar-degeri-yok-mu-paramparca-oldu.jpg

7 Aralık 2023 tarihinde Ankara'nın Keçiören ilçesinde yaşayan 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Tunahan Yılmaz, sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayarak ağır yaralandı. Küçük Tunahan, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

AZ DAHA ÖLÜYORDU
Talihsiz çocuk, zorlu ameliyat süreçlerinin ardından üç aylık yoğun bir tedavi sürecine girdi. Tam anlamıyla sağlığına kavuşamayan Tunahan, sağlıkçıların yoğun gözetimi altında tedavisini sürdürüyor.

HER TARAFI SARGILI
Tedavi sürecinden paylaşılan görüntülerde, her tarafı sargılı olan küçük Tunahan'ın yaşadığı acı çığlıklarına tanık olundu. Küçücük bedeniyle acı dolu tedavi sürecine direnen Tunahan, üç aylık tedavi sürecinin ardından taburcu edildi.

TEDAVİ SÜRECİ DEVAM EDİYOR
Taburcu olmasına rağmen tam olarak iyileşemeyen Tunahan'ın tedavisi bir süre daha devam edecek. Bu olay, başıboş sokak köpeği sorununa dikkat çekerek, yetkililerin daha etkin önlemler alması gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi.
 
 

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek