• İSTANBUL İMSAK  03:55 GÜNEŞ  05:45 ÖĞLE  13:16 İKİNDİ  17:12 AKŞAM  20:36 YATSI  22:18
  • 33,0637
  • 35,9898

Süper Kupa maçına bilet almayın

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 7 Nisan'da Şanlıurfa'da Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa maçı için taraftarlarına bilet almamaları çağrısında bulundu. Koç, 2 Nisan'da yapılacak olan tarihi genel kurulda kulübün geleceğiyle ilgili önemli kararlar alınacağını ve bu nedenle taraftarların 2 Nisan'ı beklemelerini istedi.

super-kupa-macina-bilet-almayin.jpg

Geçtiğimiz aylarda Suudi Arabistan'ın Riyad şehrinde düzenlenmesi planlanan Süper Kupa maçı, organizasyondaki aksaklıklar nedeniyle ertelenmişti. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), maçın 7 Nisan'da Şanlıurfa'da oynanmasına karar verdi.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda yaptığı açıklamalarda, Süper Kupa maçıyla ilgili önemli bir kararın 2 Nisan'da alınacağını belirtti. Ayrıca, taraftarlara bilet ve seyahat organizasyonu yapmamaları konusunda uyarıda bulundu.
 
"BİLET ALMAYIN" ÇAĞRISI
Ali Koç'un açıklamalarında öne çıkan nokta, taraftarlara Süper Kupa maçı için bilet almamaları ve seyahat düzenlememeleri yönündeki çağrısı oldu. TFF'nin biletleri satışa çıkardığını ancak kulübün bunu yapmadığını vurgulayan Koç, taraftarların 2 Nisan'daki kararı beklemelerini istedi.
 
SÜPER KUPA MAÇI TARİHİ VE DETAYLARI
Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan Süper Kupa maçı, 7 Nisan Pazar günü gerçekleşecek. Ancak, kulüp başkanının açıklamaları, maçın düzenlenmesiyle ilgili bir belirsizliğe neden oluyor.
 
Koç'un çağrısına Fenerbahçe taraftarından nasıl bir tepki geleceği merak konusu.
 
 

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek