• İSTANBUL İMSAK  03:25 GÜNEŞ  05:25 ÖĞLE  13:11 İKİNDİ  17:11 AKŞAM  20:47 YATSI  22:38
  • 32,84
  • 35,1096

Türkiye’nin Yeni Gazlı İçeceği Torku'dan

images.jpeg
a655a9e8-4807-4dc8-8780-869bf70be620.png

İçecek Reklamı çok merak uyandırdı. Türkiye’nin Yeni İçeceği Ne Gazoz Ne Kola diye herkesin acaba bu nedir neyin reklamı yeni bir içecek limonata olabilir mi yada soğuk çay mı gibi meraklı sorulara inat ısrarla yeni içecek vurgusu bizleri de çok meraklandırdı. Türkiye’nin Yeni İçeceği sizce ne olabilir, Ne Gazoz Ne Kola diye sunulan içecek soğuk çay yada limonata olabilir mi? Yada Niğde Gazozu gibi bir gazoz firması sürpriz yapıyor olabilir mi? Yok yok, hiç biri değil. Tamamen Türk işi yeni bir içecek, hem de Torkudan.

Türkiye’nin Yeni İçeceği Ne Gazoz Ne Kola Limonata mı Soğuk Çay mı?

Niğde Gazozu bizim favorimizdi ancak gazoz olmadığı reklamda vurgulanınca geriye iki önemli seçenek kaldı. Birincisi Limonata ikincisi ise soğuk çay. Türkiye’nin Yeni İçeceği Ne Gazoz Ne Kola İçecek Reklamı Nedir? İsmi Torku No On. Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Konya Şeker Ar – Ge birimlerinin ortaklaşa yaptığı çalışmayla TORKU NO ON, Türkiye’nin yeni gazlı içeceği olacak.

Türkiye’nin Yeni Gazlı İçeceği Torku No On

Torku No On. Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Konya Şeker Ar – Ge birimlerinin ortaklaşa yaptığı çalışmayla bitki özlerinin ve meyvelerinin karışımı sağlanarak hiçbir inorganik bileşen kullanılmadan uygun asitlik değeri belirlenip ne gazoz ne de kola olan, baharatlardan gelen doğal aroma bileşenleri içeren, “Başka Bir Şey” sloganı ile muadillerinin ötesinde özgün bir ürün olan TORKU NO ON, Türkiye’nin yeni gazlı içeceği olacak.

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek