• İSTANBUL İMSAK  03:40 GÜNEŞ  05:32 ÖĞLE  13:06 İKİNDİ  17:03 AKŞAM  20:30 YATSI  22:14
  • 32,2
  • 34,904

En güzel Kadir Gecesi mesajları

Kadir Gecesi, Kur'an-ı Kerim'in gökten indirilmeye başladığı ve bin aydan daha hayırlı kabul edilen, dolayısıyla İslam dünyasında büyük bir öneme sahip olan müstesna bir gecedir.

kadir-gecesi-tebrik-mesajlari.png

Bu manevi derinliği olan geceyi kutlamak ve bu özel anları sevdiklerinizle paylaşmak için işte bazı anlamlı ve içten Kadir Gecesi mesajları:

🌙Rabbim tüm günahlarımızı affet bizleri bu gece de bağışlanan kullarından eyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

🌟Mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.
 
🌕Allah tuttuğumuz oruçları ve ibadetlerimizi kabul etsin. Manen büyük bir ikramın olacağı Kadir Gecemizi dolu dolu yaşamayı nasip etsin. 
🌟"Ben Allah'tan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır." Kadir gecemiz mübarek olsun.
Ağaçlardan dökülen her bir yaprak duacınız; Kur’an-ı Kerim yoldaşınız olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.  
🌙Allahım bizi namazsız, rükûsuz ve secdesiz bırakma. İbadetten ve namazdan soğutma. Namazı yük olarak gösterme. Namazdan zevk almayı nasip eyle.
Bin aydan daha hayırlı mübarek kadir gecenizi tebrik eder, bu gecenin feyz ve bereketinden sizlerin ve tüm İslam aleminin istifade etmesini yüce Allah’tan niyaz ederim..
🌞Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir geceniz mübarek olsun.
🌙Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Kadir geceniz mübarek olsun.
🌟Bugün ettiğimiz her dua, derdimize deva, hastalarımıza şifa gönüllerimize huzur geçmişlerimize rahmet, evimize bereket getirsin.

🌙 Kadir Gecesi, hayatınıza nur, kalbinize huzur, evinize bereket ve sağlık getirsin. Dualarınız kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun.
🌟 Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde, dualarımız birleşsin. Gönlünüzden geçenlerin Rabbimiz tarafından kabul edilmesi dileğiyle.
🕌 Kadir Gecesi'nin feyzi ve bereketi üzerinize olsun. Gönüllerin birleştiği, duaların kabul edildiği bu gecede, Rabbimizden af ve merhamet dileriz.
🌙 Allah'ın rahmetinin bol olduğu, kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek gecede, tüm duası ve tövbeleri kabul olması dileğiyle.
🌟 Kadir Gecesi'nin sizlere sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Dualarınızın kabul olması dileğiyle hayırlı kandiller.
🕌 Duaların göğe yükseldiği, kalplerin pür dikkat Allah'ı andığı bu özel gecede, dua bahçesinde buluşmak dileğiyle.
🌙 Kadir Gecesi, af olunmanız ve yeni bir başlangıç yapmanız için bir fırsattır. Rabbimizden af dilemek için bu fırsatı değerlendirelim.
🌟 Gönlünüzden geçen tüm hayırlı dileklerin, Kadir Gecesi'nde kabul olmasını dilerim. Mübarek Kadir Geceniz kutlu olsun.
🕌 Kadir Gecesi'nin bereketi, ilahi rahmet ve mağfiret vesilesiyle hayatımıza dolusun. Bu mübarek gece hürmetine, günahlarımız affedilsin.
🌙 Kadir Gecesi, tüm İslam âleminin birlik, beraberlik ve huzur içinde olmasını dilerim. Rabbimizin rahmeti üzerimize olsun, hayırlı kandiller.
Bu örnek mesajları Kadir Gecesi'nde sevdiklerinize, dostlarınıza ve ailenize gönderebilir ve bu mübarek geceyi birlikte kutlayabilirsiniz

Destek