• İSTANBUL İMSAK  03:24 GÜNEŞ  05:24 ÖĞLE  13:10 İKİNDİ  17:10 AKŞAM  20:45 YATSI  22:36
  • 32,5164
  • 34,7944

İngiltere'den şoke eden Covid itirafı: 'Ölü sayısını şişirdik'

Brexit Partisi Barnsley'den eski milletvekili adayı ve gazeteci Jim Ferguson'un kanalına konuşan İngiltere'nin pandemi dönemi resmi yetkililerinden John Olooney şoke edici itiraflarda bulundu.

ingiltereden-soke-eden-covid-itirafi-olu-sayisini-sisirdik.jpg
a655a9e8-4807-4dc8-8780-869bf70be620.png

Fergusun, sosyal medya hesabı X'teki video paylaşımında salgın dönemiyle ilgili itirafı İngiliz bir yetkilinin ağzından aktardı. Görüntülerde herkesi şaşırtan itirafta bulunan Birleşik Krallık Cenaze İşleri Kurumu Başkanı John Olooney, "Pandemi döneminde her ölüm vakasını Kovid kaynaklı olarak raporladık, hükümet görevlileri hastalığa bağlı ölüm sayısının yüksek gösterilmesini istiyordu." dedi.

AŞILARDAN SONRAKİ ÖLÜMLERDE YÜZDE 300 ARTIŞ

Gazetedci Ferguson ise açıklamayı şöyle aktardı: İngiliz İşadamı ve Cenaze Evi Direktörü John Olooney, pandemi sırasında ve sonrasında yaşanan şaşırtıcı deneyimleri anlatıyor. Hükümet yetkilileri, insanların Kovid'den ölmemesine rağmen sayıları artırmak için ölümlerin Kovid ölümleri olarak listelenmesi talimatını verdi. 1922 Komitesi'nin başkanı Sir Graham Brady, uzmanlar tarafından kendisine bu olay gerçekleşmeden önce ölümlerde bir patlama olacağı söylendiği ve bilgilendirildiği için suçlanmıştı. Sör Graham Brady'ye yanında götürdüğü çok sayıda delil verildi.

YENİ BİR SALGIN İLAN EDECEKLER

Aşılamanın başlamasından sonra ölümlerde yüzde 300 artış. Remdesivir, Kovid teşhisi konulan ve listede yer alan kişilere büyük miktarlarda reçete edildi. İngiliz Hastanelerinde suistimal yaşandı. Remdesivir Afrika'da Anthony Fauci tarafından yaygın olarak kullanıldı. Bu da insanların kendi vücut sıvılarında boğulmasına neden oldu. Remdesivir'in belirtileri nefes almada zorluk olarak sıralandı. Peki neden bu ilacı solunum hastalarına veriyorsunuz? İnsanların damarları, bazı durumlarda atardamarların yüzde 80'ini dolduran tuhaf beyaz bir yapıyla tıkanmıştı. Turbo kanserler alışılagelmişin dışındadır ve çok sayıda insan aniden 4. evre kansere yakalanmaktadır."

Yorum Yap

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Destek